Überspringen zu Hauptinhalt
+48 774 424 450 info@matheakuchnie.eu

Indywidualne doradztwo,
planowanie i montaż

Specjalista kuchni - od 25 lat

Mathea Kuchnia Atelier jest tradycyjną i jedną z pionierskich firm na rynku kuchni od 25 lat. Specjalizuje się w dziedzinie profesjonalnego projektowania i montażu kuchni oraz projektowania architektonicznego zorientowanego na wyrafinowanych kuchniach. Zespół pracowników firmy oprócz właściciela Siegmunda Mathei składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, profesjonalnie wyszkolonych planistów, projektantów, inżynierów którzy zaspokoją każdego klienta.

„To jest naszą szczególną troską, aby zaspokoić indywidualne potrzeby i wymagania naszych klientów. Uczciwość i profesjonalizm jest mocno zakorzenione w filozofii naszego przedsiębiorstwa „, mówi Siegmund Mathea. Dlatego szeroko przedstawione konsultacje i planowanie jest częścią wszechstronnego serwisu kuchni. Dzięki szerokiej gamie umożliwia także indywidualne i budżetowe dostosowanie do wymagań klientów: od tanich kuchni studenckich po wysokiej klasy ergonomichnych kuchni w profesjonalnych i nowoczesnych rozwiązaniach.

Zespół pracowników cieszy się z nowych wyzwań w celu spełnienia
ekskluzywnych i indywidualnych potrzeb swoich klientów. W informacji, inspiracji i fascynacji przestrzennej kuchni jesteśmy kompetentnym partnerem, który jest po to, aby zrealizować marzenia naszych klientów. Praca w kuchni ma sprawiać przyjemność – po to jesteśmy tutaj dla Państwa.

Lodówka Bosch KIV34X20
o 300zł taniej

[/vc_column]
An den Anfang scrollen