Überspringen zu Hauptinhalt
+48 774 424 450 info@matheakuchnie.eu

Z planowaniem 3D kuchnia
zacznie nabierać kształtu.

Dawno minęły czasy, kiedy można było zobaczyć swoją nową kuchnie dopiero gdy została zainstalowana w domu. Dzięki nowoczesnej technologii stworzymy Twoja kuchnię marzeń na Twoich oczach w komputerze dzięki nowoczesnym programom 3-D. Jednym kliknięciem przetestujemy Twoje pomysły i marzenia, sprawdzisz który kolor najlepiej będzie Ci odpowiadał, jaki wzór i dodatki będą się komponować.

Kuchnia jest czymś więcej, niż tylko miejscem do przygotowywania posiłków.

Klasyka, styl, nowoczesne rozwiązania, ponadczasowość, praktyczność, ergonomia, indywidualizm, kolor, materiał, atmosfera? Co liczy się dla Państwa najbardziej? Może szukają Państwo kuchni która będzie miała to wszystko w jednej zabudowie? Dla nas to nie problem. U nas jest to możliwe!

Oferujemy usługę profesjonalnego projektowania i aranżacji zabudowy kuchennej.

Klient wspierany jest przez projektanta odpowiednio do potrzeb oraz oczekiwań. Projektujemy kuchnię zarówno zgodnie z pomysłem i życzeniem Klienta, wraz z planem instalacji pod wymarzoną zabudowę lub zabudowę pod już istniejącą instalację, Ponadto wychodzimy również z własną inicjatywą wykorzystując wszelkie możliwości, które daje nam pomieszczenie w którym będzie znajdowała się kuchnia. Naszym atutem jest elastyczne a zarazem indywidualne podejście do klienta. Gotowa już kuchnia stanowi odpowiedź na konkretne potrzeby Klienta.

Lodówka Bosch KIV34X20
o 300zł taniej

An den Anfang scrollen