Überspringen zu Hauptinhalt
+48 774 424 450 info@matheakuchnie.eu

Twoja nowa kuchnia
perfekcyjnie zainstalowana.

Po planowaniu kuchni przychodzi najważniejszy czas – instalacja kuchni w domu. Nasz zespół instalatorów pracuje szybko, czysto i w pełni profesjonalnie, a wszystko po to, abyś mógł cieszyć się doskonałym wyglądem Twojej nowej kuchni. Oczywiście to nie koniec. Nasz zespół podłączy i uruchomi urządzenia elektryczne, takie jak piekarnik, zmywarka, ekspres do kawy, etc., i z miłą chęcią objaśni jak dane urządzenie działa i co może ono dla Ciebie zrobić.

Gdy będziesz już sam na sam w swojej wymarzonej nowej kuchni, z pewnością jej wygląd na nowo obudzi w Tobie kreatywne pomysły w pieczeniu i gotowaniu.

Perfekcja, którą poczujesz każdym swoim zmysłem.
Kompleksowa obsługa salonów meblowych i klientów indywidualnych w kraju i za granicą, fachowe, indywidualne doradztwo oraz pomiar profesjonalnym sprzętem wykonywany u klienta to nasze największe atuty. Nasi montażyści świadczą usługi w zakresie profesjonalnego montażu mebli, sprzętu AGD oraz szeroko pojętego stolarstwa. Wieloletnie doświadczenie oraz wykorzystanie najnowszych technik i materiałów pozwala nam zaoferować Państwu najwyższą jakość wykonania montażu zabudowy kuchennej.

Zapewniamy profesjonalny montaż mebli.
Nasz montaż to gwarancja profesjonalnego podłączenia sprzętów AGD do sieci elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej czy gazowej.

Lodówka Bosch KIV34X20
o 300zł taniej

An den Anfang scrollen